Eşya Depolamada Hizmet Veridğimiz İlçeler;

Eşya Depolama Hizmeti için 444 3 684 telefon numarasını 7 / 24 arayabilir ve 29 Ocaka tarihlerine özel indirim kodunu info@istanbulevdenevenakliyat.net adresinden talep edebilirsiniz. Depolama bizim işimiz ve 40 yılı aşkın süredir sadece bu işlerle ilgilenmekteyiz.

Eşyanızın haciminin büyüklüğü, firmamızın sahip olduğu alanlar açısından her nekadar büyük bir hacimin depolanması dahi olsa KENT DEPOLAMA kendinden emin ve sahip olduğu değerlerle birlikte yoluna devam etmektedir.

Bizden teklif almadan karar vermemenizi öndeririz. Herşey para değil. Sonrasında yaşayacağınız problemlerin analizini beraber yapalım istiyoruz. Bizimle çalışmak zorunda değilsin ama fikrimizden kesinlikle haberdar olmalısınız...

Bölgelerimiz
KENT NAKLİYAT
TEKLİF FORMU
Ä°stanbul olarak; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı şuanki evinizden, ofisinizden veya herhangi bir yerden, belirttiğiniz tarih ve saat aralığında alıyoruz ve uygun fiyat garantisi ile yeni evinize sizi taşıyoruz.
ASANSÖR KİRALAMA FORMU